Radovan Gergeľ

Projekt Dobrý tréner

Trénovať ľudí tak, aby ťa počúvali, si vyžaduje dávku umenia. A aby sa k tebe opäť vrátili aj určitú dávku prezieravosti.

Len s nadhľadom a správnym balansom medzi tvojimi trénerskými túžbami a potrebami klienta to všetko dokážeš.

Byť dobrým trénerom je poslanie. Aj preto sa s tebou o naše skúsenosti a omyly z dlhoročnej trénerskej praxe radi podelíme. V rámci ročného tréningového programu “dobrý tréner” od nás získaš komplexný prehľad o správnom vedení tréningu a množstvo odborných znalostí z oblastí pohybu, výživy a regenerácie. 

Ovládni s nami umenie dobrých trénerov. Naučíme ťa praktickým trénerským zručnostiam a ukážeme ti riziká ľahostajného prístupu k technikám jednotlivých cvičení, ktorý môže spôsobiť vznik zranení a uškodiť tak pohybovému aparátu. Dôkladne sa spolu pozrieme na vstupnú diagnostiku klienta, prípravku, fyziológiu tréningového zaťaženia, tréningové plány a individualizáciu klienta.

Rozmýšľaš nad tým, či za máš zapojiť? Pozri si, čo o projekte hovorí absolventka Lenka.

Nezabudni, len dostatočnou odbornou prípravou a dobrou praxou dokážeš ako tréner pokryť potreby aj najnáročnejších klientov bez fatálnych omylov. Ideš s nami do toho?

Ako sa prihlásiť na projekt Dobrý tréner?

Aktuálne pripravujeme ďalší ročník, ktorý odštartuje začiatkom roka 2022. Všetky potrebné informácie nájdeš na našom webe projektdobrytrener.sk spolu s informáciami ako sa prihlásiť.