Bojovník

Skutočný tréning nie je len o pästiach a nohách. Je hlavne o tvojej mysli. Pridaj sa, život plynie, ring čaká.

Neboj sa bolesti, únavy či zlyhania. Prehry sú prirodzenou súčasťou života. Veď bojovníkom nie je ten, kto neustále víťazí. Bojovníkom je ten, kto sa po prehre hrdo zodvihne z kolien.

Nastal tvoj čas. Čas vyskúšať tréning, ktorý preverí tvoju kondíciu a odolnosť aj bez skúseností.

V priestore, kde horúce hlavy ventilujú každodennú rutinu a nachádzajú pokoj. Nemusíš milovať boj ani zápasenie. Aby si pochopil, že všetko dokážeš a že ťa v živote nič nezlomí, potrebuješ v sebe objaviť bojovníka. Potrebuješ byť dokonale pripravený. 

Tréning Bojovník ti na to dá priestor. Naučí ťa fighterské drilly a techniky pre dobrú kondíciu a výdrž. Avšak to najcennejšie, čo si z neho odnesieš, bude predovšetkým hrdosť na seba. 

Detail tréningu:

  • Prípravka: nie je nutná
  • Dĺžka tréningu: 55 minút
  • Počet trénujúcich: skupina max. 8 ľudí

Na čo sa môžeš tešiť?

Nadupaný kardio tréning s využitím úderov a kopov na aparáty, cvičenia s vlastným telom a jednoduchým náčiním, ako je wallball, slamball alebo rebríky.

Najbližšie tréningy

Pondelok
17.6.2024
06:15 — 07:15
Jakub Tomka
Pondelok
17.6.2024
17:30 — 18:30
Dávid Sajko

Tvoj tréner

Jakub Tomka

Jakub je pripravený vyvrátiť tvoje predstavy. Okúsil si, čo človeka stojí, ak pracuje 95 hodín týždenne, chystá sa na plavčícke skúšky a neskôr pracuje ako záchranár v USA. Predstav si to odhodlanie, keď dookola makáš na tom, aby si pod 10 minút odbehol a potom odplával 400 yardov v oceáne.