Meditácie

V zdravom tele, zdravý duch. Nezabúdaj preto aj na tréning mysle.

Je rovnako dôležitý a prospešný pre tvoje zdravie a psychickú pohodu ako tréning tela.

Mindfulness koncept alebo inak aj “všímavý stav mysle” je dnes vo svete už známym pojmom.

Mimoriadne efektívna a jednoduchá meditácia ti pomôže získať kontrolu nad všetkými rozlietanými myšlienkami a správaním. Aj preto sme pre teba k našim tréningom tela pridali tento tréning mysle.

Meditačnými cvičeniami zameriaš svoju pozornosť na prítomnú chvíľu bez akéhokoľvek hodnotenia. Ide o sústredený proces, pri ktorom budeš naplno vnímať svoj dych, myšlienky a telesné pocity. Takáto konkrétna osobná skúsenosť s prítomným okamihom je mnohými psychológmi popisovaná aj ako prežívaný pocit šťastia.

Jednoduchou meditáciou ťa zbavíme nahromadeného stresu, zlepšíme tvoju sústredenosť i kreativitu. Poď si k nám vytrénovať svoju myseľ a všetky zaneprázdnené a náročné dni budeš prežívať pokojným a produktívnym spôsobom.

Ako bude prebiehať meditačné sedenie?

Meditačné sedenia sú zatiaľ v príprave. Prihlás sa na odber našich noviniek a my ťa budeme kontaktovať, keď meditácie spustíme.

Tvoj tréner

Veronika Bilá

V prípade, že chceš odtrénovať dobrý tréning a neskončiť len pri tom, zoznám sa s Veronikou. Naučí ťa porozumieť, že zdravé jedlo nie je komplikované a že človek nie je len telo, ale aj duša.