Pilates

Pilates blahodárne pôsobí na našu myseľ a duševné zdravie.

Ak dáš svojmu životu pevné základy na ktorých začneš stavať, odmenou Ti môže byť šťastný a naplnený život…

..rovnako je to aj s ľudským telom. Ak si osvojíš základné pohybové princípy, venuješ pozornosť povrchovému aj hlbokému svalstvu, kladieš dôraz na detaily a koordináciu pohybu získaš vyvážený svalový systém pripravený na športové alebo akékoľvek každodenné aktivity.

Práve toto ponúka cvičenie pilates. Pilates aktivizuje hlboký (stabilizačný) svalový systém, čím sa zlepšuje držanie tela, flexibilita, odstraňuje sa svalová nerovnováha a zlepšuje sa celkové zdravie.

Počas cvičenia sa kladie dôraz na správne dýchanie a uvedomenie si daného pohybu a tým blahodárne pôsobí aj na našu myseľ a duševné zdravie.

Pilates ako metódu je možné odporučiť každému bez ohľadu na vek. Ak chceš urobiť niečo pre svoje zdravie, naštartovať pozitívne myslenie, zmeniť štýl života, hýbať sa a byť spokojný tak príď medzi medzi nás.

Najbližšie tréningy

štvrtok
13.6.2024
17:00 — 18:00
Lucia Haiserová
Utorok
18.6.2024
19:00 — 20:00
Lucia Haiserová

Tvoj tréner

Lucia Haiserová

Lucia je certifikovaná pilates inštruktorka pod záštitou medzinárodnej pilates asociácie Balanced Body. K cvičeniu pristupuje zodpovedne a s radosťou a dnes vie, že všetko čo sa v našich životoch deje má svoj zmysel.