Prípravka

Nauč sa pevným pohybovým základom a ostatným tréningovým návykom správne.

Najmä ak si v cvičení úplný začiatočník, poprípade nie si istý, či pohybové vzory ako drep, mŕtvy ťah, či rôzne tlakové, alebo ťahové cvičenia robíš správne.   

CIEĽOM PRÍPRAVKY JE NAUČIŤ ŤA PEVNÝM POHYBOVÝM ZÁKLADOM A OSTATNÝM TRÉNINGOVÝM NÁVYKOM.

Práve takto vybudujeme tvoje ciele efektívnejšie a najmä bezpečnejšie. 

Na väčšinu našich skupinových tréningov nevyžadujeme prípravku, no aj napriek tomu jej absolvovanie je vysoko odporúčané. Najmä ak si v cvičení úplný začiatočník, poprípade si nie si istý, či pohybové vzory ako drep, mŕtvy ťah či rôzne tlakové alebo ťahové cvičenia robíš správne.   

Prípravka je akýsi ochranný štít, ktorý ťa bude sprevádzať celou dobou cvičenia. 

Ak sa rozhodneš ju absolvovať, máš dve možnosti:

PRÍPRAVKA BASIC

Stačí si vybrať jeden z prípravkových tréningov z nášho rozvrhu. Tie sú rozdelené na 5 tém/5 tréningov (od pondelka do piatku) a je len na tebe, v akom časovom slede ich absolvuješ. 

Obsahom je výuka správnej práce s bremenom a nácvik základných pohybových vzorov a ich variácií či špeciálnych cvičení, ktoré v našom priestore používame. 

Prípravka Basic je skupinová. Limit je maximálne 6 ľudí na skupinu. 

PRÍPRAVKA PRO

Jej absolvovanie je podmienené výberom trénera z nášho portfólia, ktorý ťa následne individuálne, poprípade vo dvojici, prevedie 15 hodinami/tréningami, na ktorých sa naučíš všetko, čo považujeme za dôležité. 

Začína sa úvodnou diagnostikou pohybového aparátu, nácvikom správneho dýchania, spevňovania, masáže na penových valcoch, rozcvičkou a postupne sa prechádzajú jednotlivé pohybové vzory a ukážkové tréningy.

Prípravka PRO sa odlišuje od prípravky BASIC najmä v hĺbke, v ktorej sa preberá daná téma a vo vysoko individuálnom prístupe.

Cieľom nie je zničiť ťa, ale zdokonaliť.

Tvoj tréner

Radovan Gergeľ

Keď stretneš v priestore Rada, stretneš čistokrvného profesionála, dušu a mozog DAVAJ MAKAJ. Človeka, ktorého silový a kondičný tréning sprevádza desiatky rokov a pomohol mu splniť si sen o príslušnosti k špeciálnym jednotkám, dokonca mu zachránil život.