Spoznaj DAVAJ MAKAJ 60 PLUS

Predĺžme život svojim blízkym pohybom a učme ich starnúť aktívne!

Skupinový tréning pod názvom 60 PLUS u nás už úspešne prebieha nejeden mesiac. Cieľom je prinavrátiť seniorom radosť z pohybu, získať silu – nielen tú fyzickú, ale aj psychickú, zlepšiť stabilitu a koordináciu a byť viac pohybovo sebestačným v bežnom živote, posilniť zdravie a predlžiť si tak život. A aby sme ešte viac podporili tento koncept, pripravili sme UKÁŽKOVÚ HODINU, ktorá sa bude konať každú stredu o 13:00 hod. Jej cieľom je predstaviť program 60 PLUS, aby sa ho naši "skôr narodení" nebáli zúčastniť.

Predĺžme život svojim blízkym pohybom a učme ich starnúť aktívne!

Vstup voľný, preto si svoje miesto rezervuj čo najskôr osobne na recepcii, alebo nám zavolaj 0918670950

Dosť bolo výhovoriek. Kedy začať, keď nie teraz.  

Detail tréningu:

  • Prípravka: nie je nutná
  • Dĺžka tréningu: 55 minút
  • Počet trénujúcich: skupina max. 15 ľudí

Na čo sa môžeš tešiť?

V rámci ukážkovej hodiny sa naši seniori pod vedením trénera dozvedia viac o tréningu 60 PLUS, vyskúšajú si precvičiť základné pohybové vzory, či intervalový tréning na najmodernejších trenažéroch.

Najbližšie tréningy

Streda
27.9.2023
13:00 — 14:00
Miroslav Lenárt

Tvoj tréner

Miroslav Lenárt

Keď v Davaj Makaj stretnete Mira, stretnete rozvážneho trénera, ktorý je pripravený venovať vám svoju plnú pozornosť. Zrelý muž, ktorého šport sprevádza celý život. Aktívnych 20 rokov, ktoré venoval futbalu, alebo aj jeho odhodlanie odbehnúť dvakrát košický polmaratón vo veľmi slušnom čase (1:40) ho naučili mnohým charakterovým kvalitám. Vďaka tomuto hobby si vybudoval húževnatosť, disciplínu, ale aj vytrvalosť.