Radovan Gergeľ

RadyActive sa mení na DAVAJ MAKAJ

Priznám sa, zarazilo ma, že nová značka DAVAJ MAKAJ bude mať v popise “založené od roku 2022”. Môj prvý trénersky kurz som totiž absolvoval už v roku 2005. Potom som niekoľko rokov pomáhal s tréningami kolegom z 5. pluku špeciálneho určenia. Prvého oficiálneho klienta som získal okolo roku 2010 a prvý súkromný priestor v roku 2012.

A zrazu akoby tých 17 rokov neznamenalo nič. 

Pravda je však iná.

Znamenajú všetko!

Čo pre nás Rady Active znamená?

Rady Active má za sebou bohatú minulosť. Vlastnú evolúciu a identitu. Neustály vývoj a napredovanie, ktoré sa ťažko kopíruje – neudržíš krok. Vedomosti neprečítateľné na internete, zbierané dlhé roky. Skúsenosti, ktoré si len tak nekúpiš. Kvalitu a profesionalitu vždy na prvom mieste. Individuálny prístup. Vzdelávanie verejnosti – viac ako 300 článkov je toho dôkazom. A zároveň aj obrovskú investíciu peňazí, z ktorých sa mnohým roztrasú kolená.

Je však načase sa zmeniť.

Ešte k lepšiemu.

Rady Active sa mení na DAVAJ MAKAJ

Pod novou značkou DAVAJ MAKAJ v nových priestoroch budeme otvorení každému bez rozdielu. Inšpirujeme k pohybu nielen tých, čo už cvičia a iba hľadajú krajšie fitko, ale najmä tých, ktorí sa pohrávajú s myšlienkou začať cvičiť, no predsudky, hanba či strach z neprijatia im v tom bránia.

Či už máš veľa peňazí alebo trošku menej, rád cvičíš individuálne alebo v skupine, chceš zažiť top kardio mašiny, fight, atletiku, pumpovanie alebo chceš okúsiť strongman disciplíny – svojho trénera si u nás zaručene nájdeš. 

Tak poď!

DAVAJ MAKAJ… s nami.