Dávid Šipoš

Dávid rozšíril rady trénerov ako človek, ktorý sa celý život venoval športu. Tréner, ktorý sa od svojich 3 rokov učil, čo to znamená disciplína, skoré ranné vstávanie a poctivý tréning, má za sebou určite množstvo skúseností a príbehov. Od útleho detstva až do puberty hrával hokej, neskôr na desať rokov presedlal k futbalu. Ak niečo Dávid robí, tak do toho vkladá svoje úsilie, čo vypovedá o jeho povahe.
Jeho život v spojení so športom zďaleká nekončí pri spomenutých dvoch disciplínach. Venoval sa mu aj v štúdiu na vysokej škole, kde privoňal k trénerstvu, ale aj k športu a rekreácii. Keďže informácií nie je nikdy dosť našli by ste ho aj v našom programe Dobrý tréner. V kariére coacha zastával aj pozíciu hlavného trénera vo veľkom fitness reťazci.

Dnes sa okrem silovo-kondičného tréningu venuje s nadšením aj boxu, kde si skúsil prvý, a nie posledný, zápas. Z toho dôvodu ho nájdete aj na bojovo ladených skupinovkách Davaj Makaj.

Ak ste ochotní objavovať, čo sa nachádza za vašou hranicou komfortu, Dávid bude absolútne jasnou voľbou trénera a sprievodcu. Poďte nájsť svoje maximum.

Najbližšie tréningy

Piatok
19.4.2024
18:00 — 19:00
Pumpa
štvrtok
18.4.2024
17:30 — 18:30
Sparingy