Jakub Tomka

Keď máš v športe rodinnú históriu, zdá sa, že ti nezostáva iná cesta. Mnoho ľudí nakoniec z rebélie nechá pohyb na vedľajšej koľaji. Jakub medzi nich nepatrí. Pre teenagerov je bežné, že sa snažia skúsiť, čo znamená život dospelých. Jakub skúšal, čo znamená denne trénovať na basketbale. Neskôr ovládol snowboard a potom sa s odhodlaním vrhol do posilňovne. To všetko s odovzdaním a nasadením, rozhodnutý hýbať sa a nachádzať v pohybe radosť.

Ak ste sa ešte nestretli so zápasníkom v klietke (MMA), Jakub je pripravený vyvrátiť vaše predstavy. Je chlapom, ktorý si skúsil, čo človeka stojí, ak pracuje 95 hodín týždenne, chystá sa na plavčícke skúšky a neskôr ako záchranár pracuje v USA. Predstavte si to odhodlanie, keď dookola makáte na tom, aby ste pod 10 minút odbehli a potom odplávali 400 yardov v oceáne.

Certifikáty a ocenenia

  • Tréner Fitness 1.stupňa – Inform s.r.o.
  • Dobrý Tréner – Rady Active
  • Orange belt LUTA LIVRE – KaiGym

Jakub je tréner pre ľudí, ktorí sa chcú zlepšiť a postaviť sa individuálne svojim obavám. Nedá ti priestor uliať sa, pretože to je práve to, čo ho šport naučil – neulievať sa. Či si muž alebo žena, naučíš sa spoľahnúť sa na seba tak, ako to robia bojovníci v klietke, a ako nájsť pokoj a prehľad v kríze. Okrem osobných tréningov zažiješ unikátne skupinové “fighterské” tréningy pre verejnosť. Neboj sa, každý bojovník či už v športe alebo v živote vie, že prehra je súčasť procesu.

Pre tieto aj ďalšie veci je vybrať si Jakuba za trénera správne rozhodnutie.

Najbližšie tréningy

štvrtok
13.6.2024
16:30 — 17:30
Atletické zviera
Pondelok
17.6.2024
06:15 — 07:15
Bojovník