Katarína Sakmárová

Katka dopĺňa team DAVAJ MAKAJ novými rozmermi. Možno ste si zvykli, že každý tréner v našej komunite prináša unikátny príbeh, inak to nie je ani s Katkou. Do trénerského prostredia prichádza ako skúsená športovkyňa. Jej doménou boli štandardné a latinskoamerické tance, ktorým sa venovala od detstva. Dnes jej zostal tento elegantný pohyb ako hobby. Poznala svetlé aj temné zákutia športu, videla z blízka zranenia a ťažkosti, ktoré profesionálny šport prináša. Ako odpoveď na toto poznanie, začala študovať fyzioterapiu. Nezastavila sa však pri tom a je absolventkou nášho programu Dobrý tréner.

Ak sa rozhodnete pre Katku, nečaká vás len silový tréning s váhami, ale aj porozumenie fyzioterapeuta, nadšenie človeka, ktorý miluje pohyb a zároveň odhodlanie športovca. Katkina túžba je pomôcť vám s pohybovým problémom, no zároveň zosilnieť natoľko, aby ste sa zdravotným obmedzeniam vyhli z ďaleka.

Vyberte si Katku ako trénerku a dostanete omnoho viac ako ste očakávali. Nielen odtrénovanú hodinu, ale návyky a zdravý pohyb do dennej rutiny.

Najbližšie tréningy

Piatok
14.6.2024
17:00 — 18:00
Feel good