Tibor Balázs

Na to, že v Davaj Makaj stretnete trénerov a trénerky rôznych zameraní ste si určite zvykli. Tibiho ale neprehliadnete. Profesionálny MMA (zmiešané bojové umenia) bojovník s kamarátskym srdcom, ktorý je pripravený učiť a zlepšovať každého svojho klienta bez rozdielu.

Ako chlapec sa na pár rokov pristavil pri futbale, ale jeho srdce si v 17 rokoch získal box, a o rok neskôr už zarezával v košickom Top teame. Mať prvý víťazný zápas po dvoch týždňoch tréningu nie je málo.

Certifikáty a ocenenia

  • Projekt dobrý tréner – Radovan Gergeľ/Davaj Makaj
  • oranžový pás Luta Livre

  • Miesto KSL mma turnaj
    Celkovo MMA skóre 4 win 1 remíza
    Box 1 výhra

Tibor je človek, ktorý sa túži venovať športu. Aj z toho dôvodu opustil isté miesto v štandardnom zamestnaní a rozbehol svoj #fightlifepokracuje. Rovnako ako ďalší tréneri, aj on absolvoval kurz Dobrý tréner a pokračuje hosťovaním v MMA kluboch, sústredeniach a zápasení.

Teraz sa venuje nielen svojej kariére, ale aj klientom, ktorí by radi spoznali niečo nové. Zhodiť nadbytočnú váhu, nabrať sebavedomie, skúsiť nové techniky, naučiť sa udrieť, na to všetko Tibi využíva svoje znalosti z bojových umení, kondičného boxu, ale aj silového tréningu. Jeho túžba je vidieť vás rásť a meniť sa.

Otázkou zostáva, či ste ochotní pre svoje lepšie ja zniesť nejakú námahu. Ak máte kladnú odpoveď, Tibi vás čaká na tréningu.

missing-user-refresh-token
User refresh token missing.