Veronika Bilá

Keď v DAVAJ MAKAJ stretneš Veroniku, mal by si vedieť, že je za ňou zaujímavý príbeh. Nesie nemalé sny a vízie. Karate, tenis, tanec, jednoducho pohyb bolo vždy niečo, čo ju priťahovalo. Zaujímavé je aj to, ako sa “mimochodom” dostala na pódium v kategórii bikiny fitness a vyskúšala si, čo znamená pripraviť telo do súťažnej formy. Dnes však k tomu Veronika vie povedať aj to, čo sa veľmi nehovorí, a tým sú riziká a nebezpečenstvá nezdravého pohľadu na ženské telo.

Tréningu sa venuje omnoho sofistikovanejšie a s inými cieľmi. Ako trénerke jej záleží na tvojom zdraví, a práve kvôli tomu bude vo voľnom čase naďalej študovať. Je unikát. Veronika je pokojná sila, ktorá pomáha objavovať tvoju motiváciu a disciplínu. A nielen to. Jej túžbou je posúvať ženy v ich vlastnej sile. Ver, že nehovorí len o fyzickej sile, ale práve o tej vnútornej, ktorá pomáha prekonávať prekážky v hlave. Prečo? Pretože na ten večný zápas dvoch protichodných síl v našom vnútri to budeš potrebovať.

Certifikáty a ocenenia

  • CFSC Level 1
  • CFSC Level 2
  • Inštruktor jogy 1. kvalifikačného stupňa
  • Precision Nutrition Level 1 Certified
  • Projekt Dobrý Tréner
  • Československá evidence based konferencia o výžive, Institut Moderní výživy
  • Celodenní kurz Moderní výživy
  • Kondičný Tréner I. kvalifikačného stupňa

Veronikina premena je zjavná. Dnes ti táto trénerka môže povedať, ako zdolala Gerlach a že zďaleka nekončí. Vďaka silnejšiemu telu a tréningu má silnejšieho ducha a môže nasledovať väčšie vízie. V DAVAJ MAKAJ je jej doménou správny pohľad na zdravú výživu, silový tréning, ktorého sa ženy nemusia obávať a jóga. Pohyb predsa nie je len o tele, ale aj o pokojnej mysli a duši. Evolúcia na pohľadanie.

V prípade, že chceš odtrénovať dobrý tréning a neskončiť len pri tom, zoznám sa s Veronikou. Naučí ťa porozumieť, že zdravé jedlo nie je komplikované a že človek nie je len telo, ale aj duša.

Najbližšie tréningy

Pondelok
27.5.2024
18:00 — 19:00
Yoga
Streda
29.5.2024
18:00 — 19:00
Yoga