Staň sa členom klubu

Unikátny koncept

Spojili sme fitko, životnú filozofiu a vytvorili sme unikátny koncept.

Vyber si svoj balík

0
Spoznaj DAVAJ MAKAJ

CHCEM TO VYSKÚŠAŤ

Nováčik alebo skúsený "makač"? Je čas skúsiť niečo nové! Ochutnávka našich tréningov a unikátneho vybavenia ťa bude stáť iba čas a kúsok námahy. Tento prvý spoznávací tréning máš u nás ZADARMO! Neváhaj a prihlás sa.

6
Jednorázový vstup OPEN GYM a OPEN GYM WEEKEND

CVIČÍM SÁM

Cvičiš sám a hľadáš unikátne vybavenie? Vyskúšaj samostatný tréning v silovej, aeróbnej či “fight” zóne, na 30m bežeckej dráhe, s betónovými atlasovými kameňmi či na klasickejších strojoch. Makaj u nás.

Teraz na Google Play
Download on the App Store
10
Jednorázový vstup SKUPINOVÝ TRÉNING a SKUPINOVÝ TRÉNING WEEKEND

CVIČÍM S TRÉNEROM

Zaujala ťa naša filozofia a premýšľaš, či je to naozaj pre teba? Rôznorodý výber tématických skupín pod vedením profesionálnych trénerov v malej uzavretej skupine. Skupina ťa potiahne.

Teraz na Google Play
Download on the App Store
49
Mesačné členstvo OPEN GYM

MAKÁM SÁM

Trénovanie v unikátnom gyme s top vybavením? Okrem už známych klasických strojov u nás nájdeš aj svetové unikáty, ktoré ti rozšíria tvoje obzory. MAKAJ u nás, MAKAJ sám.

Podmienky: vstup 1x denne na open gym počas 30 dní. Platná odo dňa zakúpenia. Neprenosné. Nezahŕňa víkendové tréningy.
Teraz na Google Play
Download on the App Store
69
Mesačné členstvo SKUPINY

MAKÁM S TRÉNEROM

Trénovať v skupine má svoje čaro. Tvorí sa komunita, zdravá súťaživosť a to najhlavnejšie - posilňujú sa piliere zdravia. Vyskladaj si svoj tréningový plán našimi tématickými tréningami a MAKAJ v skupine vždy pod vedením profesionálneho trénera!

Podmienky: vstup 1x denne na všetky skupinové tréningy z ponuky počas 30 dní. Platná odo dňa zakúpenia. Neprenosné. Nezahŕňa víkendové tréningy.
Teraz na Google Play
Download on the App Store