CORE

LEPŠIE SA STAVIA NA PEVNÝCH ZÁKLADOCH

Toto je dokonalá príležitosť vystúpiť zo svojej komfortnej zóny, zapracovať na svojom zdraví, vybudovať pevný základ alebo upevniť už ten existujúci, a zároveň spoznať nových ľudí a novú komunitu.

Pomôžeme Vám vybudovať pevný stred, čo môže viesť k prevencii bolestí, ale aj celkovej funkčnosti tela v športe aj bežnom pohybe.

Neobyčajný koncept tréningu postavený na cvikoch s vlastnou váhou v kombinácii so špecifickými princípmi určenými pre tanečníkov, ktorý prináša nielen silný stred tela – core, nevyhnutný pre zdravie, silu, pružnosť a správne držanie vášho tela – či už v bežnom živote alebo pri cvičení, ale posúva aj hranice mysle. Odporúča sa ľuďom, ktorí majú alebo mali blízko k športu a cvičeniu, alebo aj tým, ktorí ešte len chcú postaviť silný základ a otvoriť tým dvere k zdraviu a sile, a ešte tak neurobili. Tréning je taktiež vhodný pre ženy po tehotenstve. Všetci sú vítaní.

DAVAJ MAKAJ – CORE AKO SKALA ŤA ČAKÁ

Detail tréningu:

  • Prípravka: nie je nutná
  • Dĺžka tréningu: 55 minút
  • Počet trénujúcich: skupina max. 8 ľudí

Na čo sa môžeš tešiť?

Tréning zameraný na prostrednú časť tela Vám neprinesie obyčajné „brušáky“, ale premyslený prístup k všetkým svalom, ktoré so stredom tela súvisia. Cvičenia s vlastným telom v skupine so zameraním na stred tela – CORE. Nevyhnutný pre zdravie, budovanie sily, pružnosť a posúvanie vlastných hraníc mysle.

Najbližšie tréningy

Pondelok
22.7.2024
16:30 — 17:30
Peter Džubera

Tvoj tréner

Peter Džubera

Peter do nášho teamu prináša ďalší rozmer, ktorý je nezastupiteľný. Flexibilitu, mobilitu, no zároveň pevnosť svalov, kĺbov a stredu tela. Jeho cestu môžeme nazvať cestou pokojného bojovníka. Chlap, ktorý rovnako ako umenie v pohybe, pozná aj význam sily, vedomostí a filozofie. S takýmto nastavením skvele dopĺňa prostredie DAVAj, MAKAJ.