Open Gym

Aj keď máme zástup profesionálnych trénerov, možno ťa láka odcvičiť si tréning samostatne.

Sprístupnili sme ti preto náš priestor vo forme open gym-u. Tak poď a DAVAJ MAKAJ!

V našom dizajnovom priestore s unikátnym vybavením môžeš použiť ktorékoľvek z dostupných zariadení, aké v takejto kombinácii nenájdeš v širokom okolí.

Trénovať môžeš v silovej, aeróbnej či “fight” zóne, na 30m bežeckej dráhe, s betónovými atlasovými kameňmi či na klasickejších strojoch. 

Za samozrejmosť považuj aj možnosť dať si dobrú kávu alebo niečo chutné v našej kaviarni. 

Stačí jediný tréning v DAVAJ MAKAJ a tvoj pohľad na cvičenie vo fitku či gyme sa navždy zmení, bez ohľadu na to, či si v posilke už niekedy cvičil alebo nie. DAVAJ MAKAJ totiž nie je obyčajná posilka. Sme komunita, v ktorej sa navzájom podporujeme, fandíme si a rastieme spolu. 

Tak poď k nám a DAVAJ MAKAJ s nami.

Ako sa prihlásiť na Open Gym?

  • stiahni si našu aplikáciu: pre iOS klikni sem a pre Android klikni sem
  • v aplikácii vyber tréning Open Gym
  • vyber si jeden z dostupných termínov medzi 9:00 až 15:00 každý pracovný deň
  • v prípade záujmu o tréning v inom čase, prosím, kontaktuj nás emailom na recepcia@davajmakaj.sk alebo telefonicky na čísle 0918 670 950

Na čo sa môžeš tešiť?

Samostatný tréning v open gyme, tréning v silovej, aeróbnej či “fight” zóne, na 30m bežeckej dráhe, s betónovými atlasovými kameňmi či na klasickejších strojoch. 

Tvoj tréner

Radovan Gergeľ

Keď stretneš v priestore Rada, stretneš čistokrvného profesionála, dušu a mozog DAVAJ MAKAJ. Človeka, ktorého silový a kondičný tréning sprevádza desiatky rokov a pomohol mu splniť si sen o príslušnosti k špeciálnym jednotkám, dokonca mu zachránil život.