Joga

Tak, ako si získala už mnohých, získa si aj teba. Stačí jej dať šancu.

Joga je ideálnou dávkou dobrého pravidelného pohybu pre mladších i starších, mužov i ženy. Je naozaj pre všetkých.

Jogové cvičenia však nie sú len o fyzickom pohybe. Sú o uvedomelom pohybe a znovuobjavení tvojho prirodzeného dychu, ktorý zapája množstvo svalov v tele.

Všetko prebieha tu a teraz. Svet okolo teba sa zastaví, aby sa tvoja myseľ mohla upokojiť. Vnímaš svoje vlastné telo a každý dych ťa učí trpezlivosti a sústredenosti.

Pod vedením skúseného trénera sa naučíš cvičiť jogu správne, zlepšíš si ohybnosť a spevníš celé telo. Pozitívne totiž vplýva na všetky sústavy v tele a prispieva k jeho celkovej regenerácii.

Hatha joga ti pomôže zlepšiť vytrvalosť, zvýšiť ohybnosť tela, ako aj posilniť a vybudovať svalstvo. Pozitívne stimuluje telesné systémy, najmä pohybový, dýchací, nervový, srdcovo-cievny a tráviaci systém, a zlepšuje imunitu. Upokojí tvoju myseľ a nasmeruje ju k pozitívnemu mysleniu. Vďaka cvičeniu Hatha jogy objavíš svoj vnútorný pokoj a rovnováhu. V skupine je maximálne 5 klientov.

Detail tréningu:

  • Prípravka: nie je nutná
  • Dĺžka tréningu: 60 minút
  • Počet trénujúcich: skupina max. 5 ľudí

Ako prebieha hodina jogy?

Hatha joga kombinuje tradičné systémy jogy s individuálnym prístupom. Počas 60-minútového cvičenia si s nami zacvičíš cviky, ktoré sú prístupné, bezpečné a osožné pre jogových začiatočníkov aj pokročilých. Zahŕňa v sebe cvičenie asán (jogových póz), mindfulness cvičenia či hlbokú relaxáciu Yoga Nidra a dychové cvičenia pranayam pre dosiahnutie zdravšieho tela a vnútornej harmónie.

Najbližší termín

Pondelok
22.7.2024
18:00 — 19:00
Veronika Bilá

Tvoj tréner

Veronika Bilá

V prípade, že chceš odtrénovať dobrý tréning a neskončiť len pri tom, zoznám sa s Veronikou. Naučí ťa porozumieť, že zdravé jedlo nie je komplikované a že človek nie je len telo, ale aj duša.